NOVÉ FARBY ĽANOV A VLNY PRE ROK 2024 ----- PRI NÁKUPE NAD 150 EUR DOPRAVA DO SR AJ ČR ZDARMA! ----- MOŽNOSŤ NÁKUPU V EURÁCH AJ ČESKÝCH KORUNÁCH

Dlhá dámska maxisukňa z nefarbeného ľanu (NA MIERU)

Ľanová maxisukňa z jemného nefarbeného ľanu šitá na mieru.

Momentálne nedostupné
Kód: 288
159 €
Kategória: ŽENY

Neprehliadnuteľná veľká maxisukňa z jemného nefarbeného ľanu v sebe doslova snúbi ženskosť, eleganciu, voľnosť a nespútanosť. Šitá je výlučne na mieru. Dodacia doba sú približne 2 týždne.

Sukňa má vďaka hrubej pásovej gume jemne pružný pás, vzadu sa uzatvára na zips a po bokoch má dve praktické neviditeľné vrecká.

Pri objednávke zadajte do poznámky svoj OBVOD PÁSA (meraný na tom najužšom mieste nad pupkom, kde budete sukňu nosiť) a DĹŽKU SUKNE meranú od pása po členky.

 

POZNÁMKA: Sukňa nie je nijako zvlásť určená len pre tehotné mamičky. Je určená pre každého, akurát bola nafotená na tehotnej modelke.

 

 

O MATERIÁLE: 

ĽAN je ekologickou tkaninou, pretože pri pestovaní ľanových rastlín nie je potrebné používať pesticídy ani hnojivá (rastlina je nenáročná a odolná voči škodcom). Pri výrobe ľanovej tkaniny nie sú potrebné chemické úpravy. Je prirodzene antibakteriálny a 100% prírodný, vhodný pre alergikov. Neelektrizuje a nepriťahuje prach. Ľan má najmä výborné termoregulačné vlastnosti. Je priedušný, dobre odvádza teplo a vlhkosť, v lete chladní a v zime hreje.

 

 

ZLOŽENIE:

100% ľan

 

 

STAROSTLIVOSŤ:

Prať na 40°C. Nebieliť. Nesušiť v sušičke. Žehliť na stredne vysokej teplote

 

 

INFO PRE PRIATEĽOV Z ČIECH:

Objednávku je možné objednať aj do Českej republiky a zaplatiť ju v českých korunách na český účet. Stačí ak si hore v menu stránky zmeníte EUR na CZK.

Späť do obchodu