NOVÉ FARBY ĽANOV A VLNY PRE ROK 2024 ----- PRI NÁKUPE NAD 150 EUR DOPRAVA DO SR AJ ČR ZDARMA! ----- MOŽNOSŤ NÁKUPU V EURÁCH AJ ČESKÝCH KORUNÁCH

Ako nakupovať

Nákup na DORFSHEEP stránke je nenáročný a sprievodca vás presne povedie jednotlivými krokmi.

Nákup je možný bez registrácie, ale aj s ňou. 

Keď ste nový zákazník, môžete sa zaregistrovať na stránku. Po úspešnej registrácií obdržíte email s aktivačným odkazom. V prípade registrácie budete dostávať spravodaje o aktuálnych novinkách a akciách, a najmä nebudete musieť pri ďalších nákupoch vypisovať stále dookola tie isté fakturačné údaje. 

 

Možnosti platby:

​V internetovom obchode DORFSHEEP ponúkame dve možnosti platby:

- nákup na dobierku (Objednávka je expedovaná najskôr ako je to možné a platíte za ňu až po doručení balíka pani poštárkou.)

​- platba bankovým prevodom (Pri tomto spôsobe platby Vám po dokončení objednávky zašleme zálohovú faktúru ako prílohu emailu. Expedícia tovaru prebieha až po pripísaní úhrady na náš účet.)

 

Objednávky do Českej republiky:

Objednať do Čiech je možné iba platbou prevodom. Na úhradu Vám bude k dispozícii český účet a platbu budete uhrádzať v CZK. Ceny sú uvedené pod jednotlivými produktami. Pri tomto spôsobe platby Vám po dokončení objednávky zašleme zálohovú faktúru ako prílohu emailu. Expedícia tovaru prebieha až po pripísaní úhrady na náš účet.

 

Doba doručenia:

Vzhľadom na to, že eshop spravujem sama pri dvoch malých deťoch, môže sa stať, že nebude vždy vedieť úplne brisko reagovať s objednávkami. Samozrejme, je aj v mojom záujme, aby to bolo vybavené, čo najskôr. Na spracovanie objednávky si preto vyhradzujem 1-3 pracovné dni. Doba dopravy závisí od schopností Slovenskej pošty.

Na Slovensko to môže byť 1-3 pracovné dni, do Čiech 2-5 dní.

O stave Vašej objednávky budete priebežne informovaní emailom.

Späť do obchodu