NOVÉ FARBY ĽANOV A VLNY PRE ROK 2024 ----- PRI NÁKUPE NAD 150 EUR DOPRAVA DO SR AJ ČR ZDARMA! ----- MOŽNOSŤ NÁKUPU V EURÁCH AJ ČESKÝCH KORUNÁCH

Detský obojstranný vlnený kabátik na zimu (VIAC FARIEB)

Detský obojstranný kabátik aj do najtuhšej zimy z dvoch vrstiev 100% vlny s kapucňou a vreckami. 

 
Farba
Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvoľte variant
Kód: 248/CUSTOM 248/CUSTOM2 248/CUSTOM3 248/CUSTOM4 248/CUSTOM5 248/CUSTOM6 Zvoľte variant
119 € 119 € 139 € 139 € 159 € 159 € od 119 €
Kategória: kolekcia OBOJSTRANNÁ

Obojstranný vlnený kabátik je vyrobený z dvoch vrstiev 100% varenej vlny a bol navrhnutý ako alternatíva k bavlnou podšitému vlnenému kabátiku. Je rovnakého strihu, avšak upravený na obojstrannú verziu. Možno ho dizajnovo dopasovať aj k našim vlneným overalom. Kabátik má veľkú výraznú kapucňu a vrecká z oboch strán.

Keďže je ušitý z dvoch vrstiev vysokogramážnej varenej vlny, tak je vhodný aj na tú najtuhšiu zimu. Jeho oversize rastúci strih umožňuje pod neho vrstvenie oblečenia či nosenie hrubých vlnených svetrov. Pokiaľ teplota vonku klesla pod nulu a sneh sa netopí, kabátik nepremokne, ani keď sa na ňan nalepí vrstva snehu. V takom prípade stačí nalepený sneh pred príchodom domov vyprášiť.

Vzhľadom na to, že kabátiky sú oversize, nie je nutné objednávať väčšie číslo, než to, aké vaše dieťatko aktuálne nosí. 

 

KLIKNITE PRE VÝBER FARBY Z AKTUÁLNEHO VZORKOVNÍKA FARIEB - 100% VLNA.

 

Pokiaľ je pri produkte uvedené "Na objednávku", dodacia doba budú približne 2 týždne. Prosím do poznámky napíšte vami zvolené farebné prevedenie. Uveďte, ktorá farba je vrchná (so skrytým vreckom) a ktorá vnútorná (s vonkajším našitým vreckom).

Veľmi sa ospravedlňujem, ale systém eshopu mi nejako záhadne rozhadzuje číslovanie ako mu napadne, a tak veľkosti nejdú za sebou. Dosiaľ som neodhalila, prečo sa to deje. Musíte si preto tú svoju o čosi trpezlivejšie hľadať. :)

 

 

ZLOŽENIE: 

Vonkajšia vrstva a vnútorná vrstva: 100% varená vlna 
Zapínanie: kov a ekokoža

 

 

ROZMERY:

86/92
dĺžka kabátu (zadný diel od krku po spodok) - 49 cm
šírka kabátu (v oblasti trupu) - 37 cm

98/104
dĺžka kabátu (zadný diel od krku po spodok) - 55 cm
šírka kabátu (v oblasti trupu) - 40 cm

110/116
dĺžka kabátu (zadný diel od krku po spodok) - 58 cm
šírka kabátu (v oblasti trupu) - 45 cm

 

STAROSTLIVOSŤ:

Výrobca vlnenej tkaniny navrhuje, aby overal nebol praný, bielený, a najmä, aby sa nesušil v sušičke. Odporúča sa profesionálne čistenie a nežehliť.

S vlnou máme s mojimi Dedinskými deťuchmi mnohé skúsenosti, a tak vám tu zhrniem zopár našich praktických postrehov a odporúčaní k ošetrovaniu:

1) Pamätajte, že vlna ma silnú samočistiacu schopnosť. Veľakrát sa preto stane, že špina od blata, hliny, čokolády, banánu a ďalších, po pár dňoch sama opadne. Nechajte preto škvrnu najprv zaschnúť, a potom ju skúste jemne uterákom oprášiť. Možno to pomôže.
2) Škvrny od trávy, ale aj ďalších znečistení odporúčam ošetrovať bodovo. Lokálne ich navlhčite, ošetrite žlčovým mydlom, a potom už iba zľahka vytrite vlhkou hubkou. Malo by to zabrať. Presušiť ju prosím nechajte na rozloženom uteráku vo vodorovnej polohe. 

 

 

INFO PRE PRIATEĽOV Z ČIECH:

 

Objednávku je možné objednať aj do Českej republiky a zaplatiť ju v českých korunách na český účet.

Stačí ak si hore v menu stránky zmeníte EUR na CZK.

Späť do obchodu