PRI OBJEDNÁVKACH OZNAČENÝCH "NA OBJEDNÁVKU" USKUTOČNENÝCH PO 30. NOVEMBRI UŽ NEGARANTUJEME DODANIE DO VIANOC! ----- AKTUÁLNE TRVÁ ŠITIE 3-4 TÝŽDNE ----- PRI NÁKUPE NAD 150 EUR DOPRAVA DO SR AJ ČR ZDARMA! ----- MOŽNOSŤ PLATBY KARTOU ----- MOŽNOSŤ NÁKUPU V EURÁCH AJ ČESKÝCH KORUNÁCH

Detské montérky

Odolné pracovné nohavice z čiernej montérkoviny.

Variant
Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvoľte variant
Kód: 375/BLK 375/BLK2 375/BLK3 375/BLK4 375/BLK5 375/BLK6 Zvoľte variant
55 € 55 € 55 € 60 € 60 € 65 € od 55 €
Kategória: DETI

Pracovné nohavice majú vrecká, traky a zvýšenú chrbtovú časť, aby v nich boli vaše deti chránené aj počas chladnejších jesenných dní. Na výber sú dostupné v troch farbách: čierna bavlna, pepito ľan alebo hrubý natural ľan.

 

Do poznámky objednávky prosím uveďte vami zvolenú farbu. Pokiaľ je pri produkte uvedené "Na objednávku", dodacia doba budú približne 2-3 týždne. 

 

O MATERIÁLE: 

ĽAN je ekologickou tkaninou, pretože pri pestovaní ľanových rastlín nie je potrebné používať pesticídy ani hnojivá (rastlina je nenáročná a odolná voči škodcom). Pri výrobe ľanovej tkaniny nie sú potrebné chemické úpravy. Je prirodzene antibakteriálny a 100% prírodný, vhodný pre alergikov. Neelektrizuje a nepriťahuje prach. Ľan má najmä výborné termoregulačné vlastnosti. Je priedušný, dobre odvádza teplo a vlhkosť, v lete chladní a v zime hreje.

MONTÉRKOVINA je pevná bavlnená látka tkaná keprovou väzbou. Použitá montérkovina nie je tvrdá, ale príjemná na nosenie aj menším deťom.

 

ZLOŽENIE:

100% ľan alebo 100% bavlna

 

STAROSTLIVOSŤ:

Prať na 40°C. Nebieliť. Nesušiť v sušičke. Žehliť na stredne vysokej teplote. 

 

 

INFO PRE PRIATEĽOV Z ČIECH:

Objednávku je možné objednať aj do Českej republiky a zaplatiť ju v českých korunách na český účet.

Stačí ak si hore v menu stránky zmeníte EUR na CZK.

Späť do obchodu