PRIATELIA, Z DÔVODU MÔJHO UŽ KEDYKOĽVEK MOŽNÉHO ČASU PÔRODU SA MÔŽE DODANIE VAŠICH BALÍKOV NATIAHNUŤ OD 2 DO 4 TÝŽDŇOV. PRIJÍMANIE OBJEDNÁVOK ALE FUNGUJE NAĎALEJ. VEĽMI KRÁSNE ĎAKUJEM ZA POCHOPENIE A DÔVERU. <3 ----- PRI NÁKUPE NAD 150 EUR DOPRAVA DO SR AJ ČR ZDARMA! ----- MOŽNOSŤ PLATBY KARTOU

Ľanový klobúčik (VIAC FARIEB)

Letný ľanový klobúčik (VIAC FARIEB)

Variant
Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvoľte variant
Kód: 303/MOD 303/SKO 303/FIA Zvoľte variant
37 €

Univerzálny dizajnový ľanový klobúčik je vhodný pre dievčatá aj chlapcov. Veľkostne sedí od dvoch rokov po osem. Klobúčik je súčasťou kolekcie ŠARVANCI. 

 

Pokiaľ je pri produkte uvedené "Na objednávku", dodacia doba budú približne 2 týždne. V prípade záujmu o ušitie klobúčika so šnúrkami na uväzovanie, uveďte to prosím do poznámky.

 

O MATERIÁLE: 

ĽAN je ekologickou tkaninou, pretože pri pestovaní ľanových rastlín nie je potrebné používať pesticídy ani hnojivá (rastlina je nenáročná a odolná voči škodcom). Pri výrobe ľanovej tkaniny nie sú potrebné chemické úpravy. Je prirodzene antibakteriálny a 100% prírodný, vhodný pre alergikov. Neelektrizuje a nepriťahuje prach. Ľan má najmä výborné termoregulačné vlastnosti. Je priedušný, dobre odvádza teplo a vlhkosť, v lete chladní a v zime hreje.

 

 

ZLOŽENIE:

100% ľan

 

 

STAROSTLIVOSŤ:

Prať na 40°C. Nebieliť. Nesušiť v sušičke. Žehliť na stredne vysokej teplote. 

 

 

INFO PRE PRIATEĽOV Z ČIECH:

Objednávku je možné objednať aj do Českej republiky a zaplatiť ju v českých korunách na český účet.

Stačí ak si hore v menu stránky zmeníte EUR na CZK.